ANTONI CZ s.r.o., Logo Denní menu bufetu Antoni Dolní Třebonín
ANTONI CZ s.r.o. - denně čerstvé maso a uzeniny na Váš stůl

Chutnáme hezky Jihočesky

Je nám milou povinností podělit se touto cestou o radost, kterou nám udělalo vítězství v prestižní soutěži „Chutná hezky. Jihočesky“. V sobotu 4. června 2011 byly v Českých Budějovicích na výstavišti Země živitelka vyhlášeny výsledky pátého, tedy jubilejního ročníku.

 
Chutná hezky jihočesky - ocenění
 

O její vrůstající popularitě svědčí fakt, že tentokrát soutěžilo již téměř padesát firem, prezentujících 148 výrobků. S napětím jsme proto očekávali, zda si podržíme dosavadní vynikající postavení, kdy v předchozích ročnících uspěly Antoniho medová šunka a Krumlovská klobása.

Vzdor tvrdé konkurenci naše společnost obstála opravdu skvěle. Díky zlatým rukám našich mistrů uzenářů mohl šéf společnosti pan Josef Antoni převzít od jihočeského hejtmana Jiřího Zimoly plaketu a diplom za vítězství v kategorii masných výrobků za náš Krumlovský špek. Odborná porota vysoce ocenila jeho složení zcela naplňující starou tradici, tedy pouhé maso, sůl a drcený jalovec. Tedy suroviny bez jakékoli moderní chemie. Stejně tak zaujalo klasické nakládání nasucho, dlouhé zrání a zauzování.

 
Chutná hezky jihočesky - ocenění
 

Vedení společnosti tímto děkuje všem zaměstnancům, podílejícím se na tomto vynikajícím úspěchu. Vám, našim zákazníkům pak garantujeme prvotřídní kvalitu Krumlovského špeku, naprosto se rovnající té vítězné v Českých Budějovicích. Velice si vážíme vaší přízně a důvěry k našim výrobkům, naplňujícím naše motto ANTONI – KRUMLOVSKÁ TRADICE.