ANTONI CZ s.r.o., Logo Denní menu bufetu Antoni Dolní Třebonín
ANTONI CZ s.r.o. - denně čerstvé maso a uzeniny na Váš stůl

Šunky ANTONI

Antoniho dětská kuřecí šunka, ANTONI CZ s.r.o.

Antoniho dětská kuřecí šunka

Pokračujeme v omezování moderních technologií a v návratu k přírodním komponentům. Také v tomto případě jsme pro zpracování prsních kuřecích řízků použili především kuchyňskou sůl a další natur koření

Antoniho dětská šunka, ANTONI CZ s.r.o.

Antoniho dětská šunka

Tímto výrobkem plníme naše předsevzetí napomáhat zdravějšími životnímu stylu. Je samozřejmé, že v první řadě myslíme na děti. Proto jim vyrábíme šunku z nejkvalitnější vepřové kýty, jakou dávají prasata z jihočeských chovů.

Krumlovská šunka na kosti, ANTONI CZ s.r.o.

Krumlovská šunka na kosti

V podstatě celá vepřová kýta, akorát že ne s kostmi. Ty jsme z ní odstranili extra metodou, aniž jsme ji narušili. Zůstává tak ucelená, šťavnatá, snadněji vyuzená. Proč tedy „na kosti“. Pro potěchu oka na ní zůstává kolínko, které se před krájením lehce oddělí.

Krumlovská šunka od kosti - CHUTNÁ HEZKY JIHOČESKY 2015, ANTONI CZ s.r.o.

Krumlovská šunka od kosti - CHUTNÁ HEZKY JIHOČESKY 2015

Je vyrobena z vybraných šálů vepřové kýty s jemným zauzením, které podtrhuje originální a nezaměnitelnou chuť této šunky. Šunka neobsahuje lepek, zato minimálně 13% čistých svalových bílkovin a maximálně 12% tuku. Šunka zaujme příjemně růžovou barvou, tvarem dobře držících plátků, šťavnatostí a výrazně masovou chutí.Tudíž se bude vyjímat na chlebíčcích, mísách a vůbec bude ozdobou rautů.

Krumlovská šunka standardní, ANTONI CZ s.r.o.

Krumlovská šunka standardní

Standardní ve všech směrech znamená pouze a jenom maso z vepřové kýty. Také náš výrobní postup zachovává tomuto výrobku všechny typické vlastnosti, jako růžově masovou barvu, šťavnatost, jemnou vůni i chuť. My jí říkáme příjemná šunka pro všední dny.

Krumlovská šunka výběrová, ANTONI CZ s.r.o.

Krumlovská šunka výběrová

Naše značková šunka bez jakýchkoliv speciálních ingrediencí. Což ovšem nemá svádět považovat ji za běžnou. Antoni umí šunce vtisknout právě onu tolik vyhledávanou masovost, jemnost a šťavnatost. Což bývá důkazem použití vybraných šálů z vepřové kýty a jejich zušlechtění marinádou před tepelnou úpravou.

Medová šunka Antoni, ANTONI CZ s.r.o.

Medová šunka Antoni

Absolutní vítěz prestižní soutěže „Chutná hezky jihočesky“. Chcete snad přesvědčivější důkaz, že společnost je královstvím šunek a tato šunka jeho královnou?

Medová šunka dušená-NOVINKA, ANTONI CZ s.r.o.

Medová šunka dušená-NOVINKA